tren

Altın Toptancıları İçin(Toptan 1)

 
toptan_1
Demo Talep Formu Teknik Döküman
Satın Al Bilgi Almak İstiyorum
İstek Talep Formu


TOPTAN1-ALTIN İMALAT-TOPTANCILARI İÇİN SİSTEM ÇÖZÜM PAKETİ

TOPTAN1- Nedir? Kime Tavsiye Edilir.?

Belirtilen hazır çözüm paketi, kuyumculuk firmalarının ihtiyaçlarına göre analiz edilip, M&L Bilgisayar ekibi tarafından tavsiye edilen; donanım ürünleri, M&L Programları ve hizmetleri, adedi belirlenmiş sarf malzemelerinden oluşan, M&L Kuyumculuk sistem çözüm paketlerinden birisidir.
Küçük ve orta seviyedeki altın üreticileri ve toptancıları, elle fiş kesmek istemeyen bakiyeli çalışan kuyumculuk firmaları için tavsiye edilir. Çözüm paketinde 1 kullanıcı program olup, yapılacak analizden sonra ihtiyaca göre kullanıcı sayısı belirlenir.

TOPTAN1-HANGİ ÜRÜNLERDEN OLUŞUR? Niçin Kullanılır?

MLİmalat veya MLJewel – Altın Atölye ve/veya Toptan Kuyumcu Hesap Programı- ihtiyaca göre tercih edilebilir. Atölye takibi ile beraber hesap takip için kullanılır.

Epson T70 Fiş Yazıcı – Müşterilere veya tedarikçilere fiş kesmek için kullanılır.

Harici Harddisk – Yapılan işlerin yedeklemesi ve her yere kolay taşınabilmesi için kullanılır.

TOPTAN1 SİSTEM ÇÖZÜM PAKETİ İLE NE YAPABİLİRSİNİZ?

M&L Programları ile tüm müşteri hesaplarınızı ve stoklarınızı takip edip işlem anında müşterilerinize Fiş Yazıcı ile fiş çıktısı verebilirsiniz.  Altın imalatçısı iseniz; altın atölye iç hesap takibini yapabilirsiniz. Harici harddisk ile verilerinizi güvenli bir şekilde yedekler ve saklarsınız.
Daha fazla bilgi ve fiyat için bilgi formunu doldurup; M&L ekibini arayınız…

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız