tren

ML AGES (RFID) Paket

 
Demo Talep Formu Teknik Döküman1
Satın Al Teknik Döküman2
İstek Talep Formu Bilgi Almak İstiyorum


MLAGES( RFID )PAKET- KUYUMCU PERAKENDE ve TOPTAN MAĞAZALARI İÇİN HIZLI SAYIM ve KONTROL SİSTEM ÇÖZÜM PAKETLERİ.

MLAGES PAKET Nedir? Kime Tavsiye Edilir.?

Bir perakende mücevherat mağazasının veya bir toptan kuyumcunun pazarlama çanta ekibinin kısa zamanda “Akıllı, Güvenli ve Hızlı” bir şekilde kontrol edilmesi ve sayılması gereklidir. MLAGES Paketi, mucizevi bir şekilde bunu yapan sistem çözüm paketinin adıdır. Ortalama 15 dakikada tüm mağazayı kontrol edilebilir. Tüm perakende mağazalar, zincirler, CENTER ve turistik kuyumculuk mağazaları bu sistemi kullanabilir. MLBarkod kuyumcu programı sistemini kullanan M&L kullanıcıları çok kolay bir şekilde bu sisteme geçerler. Çözüm paketinde olan MLAGES (Rfid..link.MLAGES sistemleri) program modülü tüm AGES RFID sistemini kontrol eder.

PAKET HANGİ ÜRÜNLERDEN OLUŞUR? Niçin Kullanılır?

MLDIAMOND – Üretici, toptan ve mağaza kuyumcu hesap ve yönetim programı. Ürünleri üretir, arşivler, stoklar, kataloglar, etiketler. Tüm hesabı yapar.
MLAGES - tüm Rfid sinyallerini alıp işleyen Rfid program modülü,

Ages RFID Pos Okuyucu - HF veya UHF Rfid etiketlerini okur, etiketleme veya satışta kullanılır.

Ages Toplu Sayıcı ve Anten – HF veya UHF RFID etiketlerini toplu olarak el değmeden okur. Bilgiyi programa iletir. Sayımda ve kontrolde kullanılır.

Özel Çipli AGES (RFID) Etiket - 1000 adet HF (13.56 Khz) ve UHF(800 Mhz) güvenlik ipli, yeniden kullanılabilir, plastik kaplamalı Chipped(Rfid Devreli) etiketlerdir. Ürün klipsli güvenlik ipi ile ürüne bağlanır ürün satılınca yeni ürüne yeni güvenlik ipi ile bağlanır.

Güvenlik İpi - 10.000 adet – siyah, gümüş ve beyaz renklerde vardır. Ayrıca Sticker da verilir.

RFID SİSTEM ÇÖZÜM PAKETİ İLE NE YAPABİLİRSİNİZ?

M&L programları ile mağazanızdaki tüm ürünleri özel çipli etiketler ile barkodlayarak el değmeden, hızlı ve güvenli bir şekilde kontrol edebilir ve sayabilirsiniz. Aynı zamanda toplu sipariş ve çıkışları çok kısa zamanda ve güvenli olarak yapabilirsiniz. Bu sistem ortalama 3 dakikada 1000 adet kuyum ürününü toplu bir şekilde okuma hızına sahiptir. Türkiye de bunu sadece M&L ekibi gerçekleştirmiştir.

Daha fazla bilgi ve detay için bilgi formunu doldurup; M&L ekibini arayınız…

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız