tren

Kuyumcu Firmanız İçin Kuyumculuk Programları

 

Hangi Tip Firma Hangi Tip Kuyum Programı, Kuyumcu Programı ve Kuyumcu Çözümü Kullanır?

Bu bölüm, hızlı bir şekilde firmanızın kuyumcu programlarımızdan hangisine ihtiyacı olduğunu ortaya koymak için fayda sağlar.

ML Yazılım Kuyumcu Program Ekibi, kuyumculuk sektörünün çeşitli ihtiyaçlarına göre, kuyumcu programları geliştirmiştir. Bu programlar ;

Masaüstü Hesap ve Takip Kuyumculuk Programları
İnternet- Web Çözümleri üzerine kuyumculuk programları ve
Mobil Çözümler diye 3 kategoriye ayrılır..

M&L Kuyumculuk Programları; imalat kuyumcu programı, toptan kuyumcu programı, perakende kuyumcu programı ve orta büyük ölçekli kuyumculuk firmalarında kullandırılmakta ve firmaların çalıştığı ürün gruplarına göre çeşitli kullanım alanları oluşturmaktadır. Bunun sonucunda kuyumcu programlarımız ana modül ve ek modüllerden oluşmakta, hangi tip firmada, hangi ana kuyumcu programları kullanabileceğiniz sizlere verdiğimiz tabloda yer almaktadır. 

ML Kuyumcu programları ile beraber kullanılan donanımların da olduğu bir program, sistem ve hizmetler bütününe de ML Kuyumculuk Otomasyonları ve Kuyumculuk Sistem Çözümleri adını verdik. Buna Göre MLBarkod, ML AGES - RFID, MLSertifika - Katalog, MLJewel.net, MLMobil ve ML Bayi ve Şube otomasyonları adlı temel kuyumculuk otomasyonlarımızı hangi firma tipinin kullanabileceğini de bu listeden rahatlıkla görebilirsiniz. Görmek istediğiniz kuyumcu program ve kuyumcu otomasyonları, linkine gidip detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiyi ise, firmamıza göndereceğiniz firma bilgileriniz ve belirttiğiniz isteklerinizi içeren "Bilgi Formu" tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa zamanda alabilirsiniz.

Ml Bilgisayar, Kuyumcu programları sağlamadan sektördeki liderliğini 20 yıldır korumaktadır

Lütfen İletişim sayfasında bulunan Bilgi Talep Formunu doldurarak Kuyumculuk Programı hakkında firmamızla temasa geçerek bilgi alabilirsiniz. Kuyum programı üzerine ML Bilgisayar, dünya çapında 5000'den fazla firmaya çözüm sunmaktadır.

Geleceğin çözümleri olan Kuyumcu Programı alıp işinizi kolaylaştırmak için daha neyi bekliyorsunuz?

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız