tren

Kuyumculuk Sistem Çözümleri

 
Hangi Tip Firma Hangi Tip Program ve Çözüm Kullanır?

Bu bölüm, hızlı bir şekilde firmanızın çözümlerimizden hangisine ihtiyacı olduğunu ortaya koymak için fayda sağlar.

M&L Yazılım Ekibi, kuyumculuk sektörünün çeşitli ihtiyaçlarına göre, kuyumcu programları geliştirmiştir. Bu programlar,

Masaüstü Hesap ve Takip Kuyumculuk Programları
İnternet- Web Çözümleri
ve
Mobil Çözümler şeklinde 3 kategoriye ayrılır.

M&L Kuyumculuk Programları; imalat, toptan, perakende ve orta büyük ölçekli kuyumculuk firmalarında kullandırılmakta ve firmaların çalıştığı ürün gruplarına göre çeşitli kullanım alanları yaratmaktadır. Bunun sonucunda programlarımız ana modül ve ek modüllerden oluşmakta, hangi tip firmada, hangi ana programları kullanabileceğiniz yandaki menüde yer almaktadır.

M&L programları ile beraber kullanılan donanımların da olduğu bir program, sistem ve hizmetler bütününe de M&L Kuyumculuk Otomasyonları ve Sistem Çözümleri adını verdik. Buna göre MLBarkod, MLAges-RFID, MLSertifika-Katalog, MLJewel.net, MLMobil ve ML Bayi ve Şube Otomasyonları adlı temel kuyumculuk otomasyonlarımızı hangi firma tipinin kullanabileceğini de bu tablodan rahatlıkla görebilirsiniz. Görmek istediğiniz program ve otomasyonlarını, onun linkine gidip detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiyi ise, firmamıza göndereceğiniz firma bilgileriniz ve belirttiğiniz isteklerinizi içeren "Bilgi Formu" tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa zamanda alabilirsiniz.

Lütfen İletişim sayfasında bulunan Bilgi Talep Formunu doldurarak firmamızla temasa geçiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız