tren

Kuyumculuk Programları

 

 
Hangi Tip Kuyumcu Firması Hangi Tip Kuyumcu Programı ve Kuyumcu Çözüm Sistemi Kullanır?

Bu bölüm, hızlı bir şekilde kuyumcu firmanızın çözümlerimizden hangisine ihtiyacı olduğunu ortaya koymak için fayda sağlar.

Kuyumculuk programı alanında ML Bilgisayar ve Yazılım Ekibi, kuyumculuk sektörünün çeşitli ihtiyaçlarına göre, kuyumcu programları geliştirmiştir. Bu kuyumcu programları;

Masaüstü Hesap ve Takip Kuyumculuk Programları
İnternet- Web Çözümleri üzerine kuyumcu programları ve
Mobil Çözümler diye 3 kategoriye ayrılır.

ML kuyumculuk programları; imalat kuyumcu programı, toptan kuyumcu programı, perakende kuyumcu programıve orta büyük ölçekli kuyumculuk firmalarında kullandırılmakta ve firmaların çalıştığı ürün gruplarına göre çeşitli kullanım alanları yaratmaktadır. Bunun sonucunda kuyumcu programlarımız ana modül ve ek modüllerden oluşmakta, hangi tip firmada, hangi ana kuyumcu programları kullanabileceğiniz sizlere verdiğimiz tabloda yer almaktadır.

ML Kuyumcu programları ile beraber kullanılan donanımların da olduğu bir program, sistem ve hizmetler bütününe de ML Kuyumculuk Otomasyonları ve Sistem Çözümleri adını verdik. Buna Göre MLBarkod, MLAGES - RFID, MLSertifika-Katalog, MLJewel.net, MLMobil ve ML Bayi ve Şube Otomasyonları adlı temel kuyumculuk otomasyonlarımızı hangi firma tipinin kullanabileceğini de bu listeden rahatlıkla görebilirsiniz. Görmek istediğiniz kuyum programı ve otomasyonlarının linkine gidip detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiyi ise, firmamıza göndereceğiniz bilgileriniz veya belirttiğiniz isteklerinizi içeren "Bilgi Formunu" tarafımıza ulaştırdıktan sonra en kısa zamanda alabilirsiniz. Kuyumcu programları sağlayan ML Bilgisayar, size kalıcı çözümler sunmada sektörde lider firmadır. Kuyumcu programlarında en çok tercih edilen firma olma unvanını korumaktadır.

Lütfen İletişim sayfasında bulunan Bilgi Talep Formunu doldurarak Kuyumculuk Programı hakkında firmamızla temasa geçerek bilgi alabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız