tren

Orta-Büyük Ölçekli Toptancılar İçin (Toptan 2)

 
toptan_2
Demo Talep Formu Teknik Döküman
Satın Al Bilgi Almak İstiyorum
İstek Talep Formu


TOPTAN2- ORTA-BÜYÜK ÖLÇEKLİ ALTIN TOPTANCILARI İÇİN SİSTEM ÇÖZÜM PAKETLERİ

TOPTAN2- Nedir? Kime Tavsiye Edilir.?

Belirtilen hazır çözüm paketi, kuyumculuk firmalarının ihtiyaçlarına göre analiz edilip, M&L Bilgisayar ekibi tarafından tavsiye edilen; donanım ürünleri, M&L Programları ve hizmetleri, adedi belirlenmiş sarf malzemelerinden oluşan, M&L Kuyumculuk sistem çözüm paketlerinden birisidir.
Küçük ve orta seviyedeki altın üreticileri ve toptancıları, elle fiş kesmek istemeyen bakiyeli çalışan kuyumculuk firmaları için tavsiye edilir. Çözüm paketinde 1 kullanıcı program olup, yapılacak analizden sonra ihtiyaca göre kullanıcı sayısı belirlenir.

TOPTAN2-HANGİ ÜRÜNLERDEN OLUŞUR? Niçin Kullanılır?

MLİmalat veya MLJewel – MLDiamond - MLGOLD Erp - programlarından biri tercih edilebilir. Atölye – HesapTakip – Kataloglama - Sipariş için kullanılır.

Epson T70 Fiş Yazıcı – Müşterilere veya tedarikçilere fiş kesmek için kullanılır.

Harici Harddisk – Yapılan işlerin yedeklemesi ve her yere kolay taşınabilmesi için kullanılır.

Mini Studyo - Ürünlerin kataloğunu oluşturmak için gerekli fotoğraf aydınlatmasını sağlar. Kuyum ürünleri gibi ürünler için özel üretilmiştir. www.ministudyo.com

TOPTAN2 SİSTEM ÇÖZÜM PAKETİ İLE NE YAPABİLİRSİNİZ?

M&L programları ile tüm müşteri hesaplarınızı ve stoklarınızı takip edip işlem anında müşterilerinize fiş çıktısı verebilir; ürünleriniz için katalog yaparak arşivleyebilirsiniz. Harici harddisk ile verilerinizi güvenli bir şekilde yedekler ve saklarsınız.
Daha fazla bilgi ve fiyat için bilgi formunu doldurup; M&L ekibini arayınız…

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız