tren

Perakendeciler İçin Barkodlama Çözümü (Perakende1)

 
Demo Talep Formu Teknik Döküman
Satın Al Bilgi Almak İstiyorum
İstek Talep Formu


PERAKENDE1- PERAKENDE MAĞAZALAR İÇİN BARKODLU SİSTEM ÇÖZÜM  PAKETİ-BAŞLANGIÇ SEVİYESİ…

PERAKENDE1- Nedir? Kime Tavsiye Edilir.?

Belirtilen hazır çözüm paketi, kuyumculuk firmalarının ihtiyaçlarına göre analiz edilip, M&L Bilgisayar ekibi tarafından tavsiye edilen; donanım ürünleri, M&L Programları ve hizmetleri, adedi belirlenmiş sarf malzemelerinden oluşan, M&L Kuyumculuk sistem çözüm paketlerinden birisidir.
Küçük ve orta seviyedeki kuyumcu perakendecilerinin sadece ürün arşivlemek ve barkodlamak için kullanacakları, başlangıç seviyesindeki paket olarak tavsiye edilir. Çözüm paketinde 1 Kullanıcı program olup, yapılacak analizden sonra ihtiyaca göre kullanıcı sayısı belirlenir.

PAKET HANGİ ÜRÜNLERDEN OLUŞUR? Niçin Kullanılır?

MLSet - Barkod ve stok programı kuyum ürünlerinin tanımlanmasını ve barkod etiketlenmesini sağlamak için kullanılan program. Hesap yapmaz… Sadece ürünleri arşivler, stoklar, kataloglar, etiketler…

Etiket Yazıcı -Zebra GK 420 – Kuyum ürünlerine etiket basmak için kullanılır.

Kuyumcu Etiketi – (4 Rulo) - 1 ruloda 1250 adet - Toplam 5000 adet özel kuyumcu etiketi

Ribbon – Şerit - Etikete yazı rengini veren plastik rulo şeridi.

PERAKENDE1 SİSTEM ÇÖZÜM PAKETİ İLE NE YAPABİLİRSİNİZ?

M&L programı ile tüm stoklarını takip edebilir ve tüm ürünlerinizi barkodlayarak her müşterinize doğru fiyat verebilirsiniz. Paket ile birlikte verilecek olan 4 rulo etiket ve adet ribbon yaklaşık 5000 adet ürünü etiketlemeniz içindir. Barkodlama ile başlayacaklar için ideal başlangıç paketidir.
Daha fazla bilgi ve fiyat için bilgi formunu doldurup; M&L ekibini arayınız…

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız