tren

Pırpertop1- Pırlanta

 
Demo Talep Formu Teknik Döküman
Satın Al Bilgi Almak İstiyorum
İstek Talep Formu


PIRPERTOP1- PIRLANTA ÜRETİCİSİ – TOPTANCI VE MÜCEVHER MAĞAZALARI İÇİN BARKODLU SİSTEM ÇÖZÜM PAKETİ

PIRPERTOP1- Nedir? Kime Tavsiye Edilir.?

Belirtilen hazır çözüm paketi, kuyumculuk firmalarının ihtiyaçlarına göre analiz edilip, M&L Bilgisayar ekibi tarafından tavsiye edilen; donanım ürünleri, M&L Programları ve hizmetleri, adedi belirlenmiş sarf malzemelerinden oluşan, M&L Kuyumculuk sistem çözüm paketlerinden birisidir.
Tüm seviyedeki Pırlanta Üretici -Toptancı ve Perakende Mücevherat mağazalarının çözüm olarak kullanabilecekleri paket olarak tavsiye edilir. Çözüm Paketinde 1 kullanıcı Program olup, yapılacak analizden sonra ihtiyaca göre kullanıcı sayısı belirlenir.

PAKET HANGİ ÜRÜNLERDEN OLUŞUR? Niçin Kullanılır?

MLDIAMOND – Üretici, toptan ve mağaza kuyumcu hesap ve barkodlama programı. Ürünleri üretir, arşivler, stoklar, kataloglar, etiketler. Tüm hesabı yapar.

Etiket Yazıcı - Zebra GK 420 – Kuyum ürünlerine etiket basmak için kullanılır.

Kuyumcu Etiketi – (4 Rulo) - 1 ruloda 1250 adet - Toplam 5000 adet özel kuyumcu etiketi.

Ribbon – Şerit - Etikete yazı rengini veren plastik rulo şeridi.

Barkod Okuyucu - Barkodlu altın ve pırlanta ürünü satışı ve kontrolü, sayımı  için okuyucu.

Harici Harddisk – Yapılan işlerin yedeklemesi ve her yere kolay taşınabilmesi için kullanılır.

PIRPERTOP1- SİSTEM ÇÖZÜM PAKETİ İLE NE YAPABİLİRSİNİZ?

M&L programı, ile cari hesaplarınızı takip edip firmanızın kar-zarar analizini yapabilirsiniz. Ayrıca tüm stoklarınızı takip ederek ürünlerinizi barkodlayabilir ve her müşterinize doğru fiyat verebilirsiniz. Ürünlerinizi barkod okuyucu ile okutarak kolayca satış yapabilir ve sistem paketi ile verilen 4 rulo etiket ve 1 adet ribbon ile yaklaşık 5000 adet ürününüzü etiketleyebilirsiniz. Barkod okuyucu tüm etiketli ürünlerinizin sayımı, kontrolü ve toplu çıkışı için de kullanılır. Barkod okuyucular kablolu ve kablosuz olarak iki çeşit olup isteğe göre bu pakete konulur. Harici harddisk ile verilerinizi güvenli bir şekilde yedekler ve saklarsınız.

Daha fazla bilgi ve detay için bilgi formunu doldurup; M&L ekibini arayınız…

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız