tren

Kime Hangi Kuyumcu Programı Lazım?

 

 
Hangi Tip Firma Hangi Tip Kuyumcu Programı ve Kuyumcu Çözümü Kullanır?

Bu bölüm, hızlı bir şekilde firmanızın çözümlerimizden hangisine ihtiyacı olduğunu ortaya koymak için hazırlanmıştır.

M&L Yazılım Ekibi, kuyumculuk sektörünün çeşitli ihtiyaçlarına göre kuyumcu programları geliştirmiştir. Bu kuyumcu programları ;

Masaüstü Hesap ve Takip Kuyumculuk Programları,
İnternet- Web Çözümleri ve
Mobil Çözümler şeklinde 3 kategoriye ayrılır.

M&L Kuyumculuk Programları; İmalat, Toptan, Perakende ve Orta Büyük Ölçekli Kuyumculuk Firmalarında kullandırılmakta ve firmaların çalıştığı ürün gruplarına göre çeşitli kullanım alanları yaratmaktadır. Bunun sonucunda kuyumcu programlarımız ana modül ve ek modüllerden oluşmakta, hangi tip firmada hangi ana kuyumcu programları kullanabileceğiniz sizlere verdiğimiz tabloda yer almaktadır.

M&L Kuyumcu programları ile beraber kullanılan donanımların da olduğu bir program, sistem ve hizmetler bütününe de M&L Kuyumculuk Otomasyonları ve Sistem Çözümleri adını verdik. Buna Göre MLBARKOD, MLAGES-RFID, MLSERTİFİKA-KATALOG, MLJEWEL.NET, MLMOBIL ve ML BAYİ ve ŞUBE Otomasyonları adlı temel kuyumculuk otomasyonlarımızı hangi firma tipinin kullanabileceğini de bu listeden rahatlıkla görebilirsiniz. Görmek istediğiniz kuyumcu program ve otomasyonları, linkine tıklayıp detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Daha detaylı bilgiyi ise firmamıza göndereceğiniz firma bilgileriniz ve belirttiğiniz isteklerinizi içeren "Bilgi Formu" tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa zamanda alabilirsiniz.

Lütfen "İletişim" sayfasında bulunan Bilgi Talep Formunu doldurarak firmamızla temasa geçiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız