tren

Donanım - Teknik Servis Hizmetleri

 


M&L Bilgisayar,Donanım-Teknik Servis Hizmetleri

M&L Bilgisayar müşterinin talebi doğrultusunda her marka ve modelde bilgisayar, yazıcı, Notebook ve diğer tüm bilişim teknolojisi ürünlerinin satışını ve kurulumunu yapmaktadır, teknik desteğini vermektedir.

Bunun yanı sıra kuyumculuk sektörüne özel barkod yazıcıları, barkod okuyucu ve toplu sayım sistemleri, el terminalleri, özel kuyumculuk etiketleri, plastik Kart yazıcılar, ministudyo aydınlatma stand birimleri, dijital fotograf makineleri, RFID(radyo frekans tanımlama Sistemleri) ürünleri de M&L Bilgisayar’ın satışını yaptığı ve satış sonrası servis hizmetlerini verdiği ürünler arasındadır.

M&L Bilgisayar teknik servis bölümü, satışını yaptığı bilgisayar donanımlarının ve çevre birimlerinin, çeşitli nedenlerden kaynaklanan arızalarının giderilmesi konusunda çözüm üretir. Periyodik donanım bakım ve destek anlaşmaları ile profesyonel teknik servis hizmeti verir.

Deneyimli ve uzman personellerden oluşan teknik kadrosuyla, kısa sürede ve güvenli bir biçimde sorunların giderilmesi konusunda hizmet veren firmamız, müşteri odaklı bir prensiple ISO9001:2008 kalite kriterlerine göre çalışmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Daha fazla bilgi, detay ve fiyat için bilgi formunu doldurup M&L ekibini arayınız…

M&L Bilgisayar “Profesyonel Hizmet ve Güvenli Teknik Servisin Adresi”

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız