tren

Misyon Vizyon

 
Misyonumuz

Kuyumculuk sektörüne odaklı, genel ve özel amaçlı program geliştirme, komple sistem geliştirme, destek ve bilişim çözümleri üretmektir.

Vizyonumuz

M&L Bilgisayar; bilişim sektöründe doğru, hızlı, güvenilir, fonksiyonel ve istikrarlı çözümler üretmeyi ve müşteri odaklı çalıştığımız kuyumculuk sektöründe farklı ve özgün bilişim çözümleri sunmayı amaçlar. Tüm dünyada ve Türkiye'de uzaklık tanımaksızın hizmet vermeyi hedefler.

Kalite Politikası

Kalite Politikamız aşağıdaki unsurlardan oluşmaktadır;

  • Yenilik: Müşteri beklentilerinin de ötesine geçerek yeni ürünler geliştirmek.
  • Kalite: Sağlam, etkin ve verimli bir Kalite Yönetim Sistemi kurmak, uygulamak ve tüm personelimizin katılımıyla sistemimizi sürekli geliştirmek. Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek için çeşitli birimlerde hedefler koymak, faaliyetler belirlemek, uygulamak ve sürekli izlemek.
  • Örgüt Kültürü: M&L Bilgisayar çalışanlarının, kuruluşumuzun vizyon, misyon ve kalite politikasını benimsemesini sağlamak.
  • Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeninin en üst düzeyde sağlanması için müşteriye yönelik çalışmalar yapmak ve bunların sonuçlarını analiz ederek sürekli gelişme hızımızı arttırmak. Bu unsurlardan oluşan kalite politikamız tüm çalışanlarımız için bir iş talimatı olup yönetim kurulu tarafından düzenli aralıklarla gözden geçirilir.
Hedefimiz

Kısa vadeli hedefimiz Türkiye genelindeki 40.000 kuyumculuk firmasına hizmet etmek ve daha geniş hizmet kadrosu ve eğitilmiş bayileri aracılığı ile ülkemizin lokomotif sektörlerinden kuyumculuk sektörünün de bilgisayar çağını yakalamasını sağlamaktır.

Uzun vadedeki hedefimiz bilişimin diğer alanlarında faaliyet sahasını genişletmek ve geleceğin teknolojileri ile M&L Bilgisayar’ı dış ortamlarla bütünleştirmektir. Ayrıca dünya piyasalarında kuyumculuk sektörüne yabancı dillerde program üreterek dış piyasada faaliyet göstermektir.

“Ana Hedefimiz Hiçbir Zaman Bilgisiz Kalmamak, Kimseyi Bilgisiz Bırakmamaktır.”
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız