tren

ML Diamond - Pırlanta Programı

 
Demo Talep Formu Teknik Döküman
Satın Al Bilgi Almak İstiyorum
İstek Talep Formu


MLDIAMOND - ( Altın ve Pırlanta Programı )

MLDIAMOND Nedir?

M&L Yazılım tarafından hayata geçirilen; altın ve pırlanta toptancıları, pırlantalı mamul üretici ve toptancıları ve perakende kuyumculuk mağazalarının kullandığı kuyumcu programıdır. Bu pırlanta programı; MLJewel, MLEtiket ve MLSertifika - Katalog program modüllerinden oluşan pakettir. Kuyumcu hesap, pırlanta üretim, barkod - sertifika gibi birçok özellik MLDiamond - Pırlanta Programı'nın içindedir.

MLDIAMOND Ne İş Yapar?

Pırlanta ve Altın Üretim - Satış - Rapor Programı olarak kullanılabilir.

Toptan ve perakendeci kuyumcular için ürün aldıkları firmaların ve ürün sattıkları müşterilerin hesabını tuttuğu ve ilişkilerini yönettiği firmanın ihtiyacı olan tüm raporlamalara kadar her türlü görevi gören altın-pırlanta kuyumcu programıdır.

Firma hesapları, altın, pırlanta, gümüş ve ziynetlerden oluşan ürün ve stok yönetimi, finansal işlemler, nakit kasa takibi, pırlantalı mamul stok ve model üretimi ve detaylı raporlamalardan oluşur.

Pırlantalı mamul ve altın ürünlerinin, üretimde veya alım aşamasından sonra barkod etiketleri ile stoklanmasını ve detaylı rapor alınmasını sağlayan kuyumcu etiket programını içerir.

Pırlantalı mamullerinizin ve altın modellerinizin resimlerini çektikten sonra Sertifika-Katalog bölümünü kullanarak, kendiniz veya müşterileriniz için mamullerinizin satış bilgilerini içeren resimli dokümanlar oluşturur. MLSertifika - Katalog programı, MLJewel ana kuyumcu programına ilave çalışan sertifika basım ve katalog oluşturma programıdır.

Altın ve pırlantalı mamul üreticileri MLDiamond ile CD kataloğu oluşturabilmektedir. Tak çalıştır CD kataloglarla kendi kataloğunuzu hazırlar. Plastik kart yazıcı vasıtası ile özel dizayn plastik ürün sertifikalarını basar.

MLDIAMOND’ı Kim Kullanır?

Perakende kuyumculuk sektöründe altın ve pırlantalı mamul satan perakende firmaları ve mücevherat mağazaları, ayrıca turistik bölge mağazaları kullanır.

MLDIAMOND Pırlanta Programı nasıl kullanılır? M&L Ekibi Nasıl Çalışır?

M&L Bilgisayar ekibi kuyumcu firma ile görüşür ve ihtiyaçlarını analiz ederek kuyumculuk programı ve sistem paketi önerir. Öneri kabul edildikten sonra programların kurulumu yapılır. Belirlenen sürede eğitimi verilir. Eğitimden sonra destek aşaması başlar ve belli bir süre sürer. Tek ve çok kullanıcılı program ihtiyacı yapılacak analizden sonra belli olur ve destek süresi ona göre belirlenir. Bu aşamalardan sonra isteğe bağlı destek ve danışmanlık hizmetleri devam eder.

M&L Bilgisayar Yazılım Ltd Şti olarak, Ocak 2006’dan beri ISO 9001 kriterlerine göre hizmet vermekte olup 1993’ten bugüne kuyumculuk sektöründe bilişim merkezi olmaya devam etmekteyiz.

M&L kuyumcu programları, 2010 sonu itibarı ile Türkçe, İngilizce ve Arnavutça çalışabilmekte, isteğe bağlı olarak da başta Almanca, İtalyanca, Fransızca ve Romence olmak üzere Latin dillerine de kısa zamanda çevrilebilmektedir.

Eğitim ve destek ekibimiz, Türkçe ve İngilizce olarak destek verebilmekte; dünyada 20 ülke, Türkiye’de 80 ilde 4000’e yakın kullanıcıda kuyumculuk programı kullandırmanın gururunu yaşamaktayız

MLDIAMOND “ Kuyumcu Hesap - Pırlanta Üretim - Barkod - Sertifika - Katalog”
“ Programların Pırlantası 

İlgili Programlar: MLJEWELMLSİPARİŞMLSETMLCENTERMLGOLDMLİMALAT

Bazı Referanslar:

İstanbul : Koçak Gold, Eriş Mücevherat, Mert Alyans, Ekol Pırlanta, Ariş Pırlanta, Label Jewellery, Lidya Pırlanta
Kuyumcukent : Model Gold, İnci Gold, Baki Gold, Sade-İş, Cem Gold
Ankara : Altın Çizgi, Altınkaynak Kym, Altınmerkez Kym, Orhan Altıntuğlu, Minyon Kym
Antalya : Formül, Detay Gold, Motif, Dia Gold, Doğaner(Merkez), Brilliant(Side), Tiffany(Alanya), Angel(Kemer), Emin Kym(Kumluca), Oğuz(Manavgat) 
İzmir : Alnur Kym, Erinç Kym, Sayar Pırlanta, Temizocak Kym, FAGOLD, Tarz Alyans, Salih Zengin Kym
Bursa : Güzeldağ Kym, HCS Kym, Dereli Kym
Adana : Altunbüken Kym, Demirkıran Kym, Eser Kym
Samsun : Güneş Kym, Özbek Kym, Kırklar Kym
Trabzon : Nevzat Kym, Altıntaç Kym, Trabzon Kym, Ozan Alyans
K.Maraş : Eser Gold, Akben Kym, Atasan Kym
Eskişehir : Çetin Kym, Emek Kym, Ercan Kardeşler Kym, Alkaralar Kym
Erzurum : Nusret Kym, Akabe Kym
Çorum : Ahlatçı Kym, Şamlıoğlu Kym
Denizli : Damgacı Kym
Diyarbakır : Adıgüzel Kym, Can Bilezik, Sur Alyans, Zer-Ekinci Kym, Özkan Mücevherat, Okyanus Kym
Kayseri : Zümrüt Sarraf
Gaziantep : Aykaç Kym, Zahteroğulları Kym, Halk Altın
Amasya : Esgold
Kocaeli : İlhan Gold, Gülaçtı Kym, Tüysüzler Kym
Adapazarı : Serbesler Kym, Koşucuoğlu Kym
Kütahya : Ekizler Kym 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız