tren

ML Koala

 
mlkoala
Demo Talep Formu Teknik Döküman
Satın Al Bilgi Almak İstiyorum
İstek Talep Formu


MLKOALA

MLKOALA Nedir?

Türkiye'de ilk kez yapılan ve kendi programlarımıza uyguladığımız, mevcut ticari programlarınızın verilerini koruyabilecek bir sistemdir. Bu sistem sayesinde verileriniz bilgisayarınız çalınsa bile güvendedir ve hiç bir şekilde bilgilerinize ulaşılamaz. Yeni program kilitlerimiz isteğe bağlı olarak yüklenmektedir. Şu anda ki programlarımıza entegre çalışan bu sistemi 6 aylık çalışma sonucu hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

MLKOALA ÖZELLİKLERİ

1- Şu anki kuyumcu programlarımızın yazılım kilidi (dongle) ni çıkardığınız zaman, program bilgilerinizin bulunduğu dizini şifreler ve görünmez hale getirir. Bilgisayarınız da ki bilgiler çözülmeye çalışılsa bile içinde ki bilgileri imha eder ve bilgilerinize hiç bir koşulda ulaşılamaz. Cep hard diskine gerek kalmadan bilgileriniz yüzde yüz güvende olur.


2- Kilit olmadan yedek alınamamakta bilgiler taşınamamaktadır. Ayrıca MLKoala sisteminde programa iki şifre ile girerek programı kullanmanız gereklidir. Bu şekilde iki aşamalı şifreleme sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlarsınız.


“Bırakın Bilgilerinizi MLKoala Korusun“

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez OfisAlemdar Mh. Nuruosmaniye Cd. No:2-4 Cağaloğlu- Fatih / İSTANBUL Telefon: (0212) 528 87 72 (PBX) Faks: (0212) 528 87 70 Eposta: mlbil@mlbil.com
Kuyumcukent Şubesi Atölye Bloğu Zemin Kat 11 Sk. Kat No:3 Kuyumcukent - Yenibosna / Istanbul Telefon: (0212) 603 07 17 Destek GSM:
(0555) 655 02 56
(0554) 492 27 83
E-BÜLTEN

» Üye Olmak İstiyorum » Üyelikten Çıkmak İstiyorum
TANITIM VİDEOLARI

  Bütün Videolar İçin Tıklayınız